Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Колишній начальник у місті Марганці, підполковник Сергій Войнов (2014-2015), виявився черговим «перевертнем у погонах».  

Після Марганця Сергій Войнов, 3 роки керував відділенням поліції в Покрові, а з 22 серпня 2018 є начальником поліції міста Пологи Запорізької області та був підвищений в званні до полковника.

Поліція оприлюднила відео затримання начальника Пологівського відділу ГУНП, якого підозрюють в організації систематичних поборів: посадовець змушував підлеглих вимагати з підприємців міста, що зайняті валютними операціями та операціями з металобрухтом, щомісячну фіксовану «данину» та передавати йому особисто. У разі відмови сплачувати «данину» підприємцям обіцяли проблеми з бізнесом. Поліцейським, на яких були «покладені обов'язки» зі збору грошей, у разі відмови начальник гарантував проблеми на службі.

Затримали 42-річного здирника при одержанні неправомірної вигоди в сумі 11 000  гривень та 150 доларів США у власному кабінеті.

Триває слідство. З'ясовуються всі обставини даної справи. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Якщо вина Сергія Войнова буде доведена, він отримає до 10 років в'язниці з конфіскацією майна за статтями 27, ч.4 та 368, ч. 3.

На посаді начальника Пологівської поліції Войнов протримався 4 місяці ...

Справа перебуває на особистому контролі голови Національної поліції України Сергія Князєва.

P.S. Слід відзначити, що серед працівників поліції м. Пологи, є порядні співробітники, які не побоялися не виконувати забаганки хабарника і повідомили в ДБР про кримінальну діяльність свого керівника. Цікаво, на попередніх місцях роботи в Марганці та Покрові С. Войнов також займався протиправною діяльністю, чи перші кроки зробив аж в м. Пологи? Чи на попередніх місцях роботи, все також повторювалося, і всі мовчали?