Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

16 жовтня 2018 року працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Марганець, з метою навчання дітей та підлітків заходам безпечної життєдіяльності, для школярів та педагогів загальноосвітніх шкіл влаштували свято. 

У рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»,  для учнів 3-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Марганець було проведено показ вистави  «Дон Кіхот поспішає на допомогу», яку із великим задоволенням продемонструвала театральна трупа Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Показ цієї вистави пройшов у клубі «Дніпро» відділу культури виконавчого комітету Марганецької міської ради. Виставу відвідало близько 350 дітлахів.

Після закінчення вистави на подвір’ї клубу дітей чекала пожежно – рятувальна техніка 33 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. В ході проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники продемонстрували присутнім дітлахам та вчителям як загасити умовну пожежу первинними засобами пожежогасіння, ознайомили з пожежно-технічним озброєнням, яке знаходиться на пожежному автомобілі.

Також співробітниками ДСНС було проведено бойове розгортання із поданням води компактним та розпиленим струменем за допомогою ручного комбінованого ствола. Кожен із малечі мав змогу потримати власноруч пожежний ствол та подати воду, посидіти у кабіні пожежного автомобіля.

За допомогою видовищного, театралізованого та гумористичного показу у дітей відкладається у підсвідомості як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації, для чого і як використовувати номери телефонів екстрених служби, аби уберегти себе та своїх близьких від лиха.

Дітлахи та педагоги були дуже вдячні за показ цієї вистави та пожежно-рятувальної техніки. На згадку малеча зробила пам’ятні фото з рятувальниками та на фоні пожежного автомобіля.

Сергій Зінченко

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ДВОХ ТАПОРАНЕНО

ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ