Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

16 жовтня в приміщенні Нікопольської міської ради пройшла нарада мерів Нікополя, Марганця і Покрова з представниками ДТЕК «Дніпрообленерго» з приводу підготовки до опалювального сезону.

Мери міст Андрій Фісак, Олена Жадько і Олександр Шаповал обговорили інвестиційну програму, а також наявні проблеми електропостачання та шляхи їх вирішення.

Технічний директор ДТЕК «Дніпровські електромережі» Сергій Березовський підкреслив, що в цьому році енергозабезпечення Нікопольського регіону буде не гірше, ніж в минулому. І що продуктивна співпраця мерів і компанії - це запорука якісного та оперативного реагування на проблеми в разі їх виникнення.

У свою чергу, начальник Нікопольських РЕМ Віктор Боднар зазначив, що на даний момент йде комплектація чотирьох оперативних бригад, які цілодобово чергуватимуть в період опалювального сезону. 2 з них будуть курирувати Нікополь, ще по одній - Марганець і Покров. Зараз співробітники бригад проходять відповідне навчання і стажування.

Згідно розпоряджень місцевих органів самоврядування, опалювальний сезон в Нікополі, Марганці та Покрові стартує, коли протягом трьох діб середня добова температура не перевищить 8 градусів тепла.

Джерело: Говорящий Никополь

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ДВОХ ТАПОРАНЕНО

ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ