Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

10 жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, під час якого було розглянуто 22 основних та 5 додаткових проектів рішень. Усі вони були ухвалені одноголосно або більшістю голосів.

Члени виконавчого комітету розглянули проекти рішення, які стосувалися  надання соціальної допомоги деяким пільговим категоріям населення, влаштування долі неповнолітніх марганчан, які цього потребують, внесення змін до місцевих цільових програм, затвердили графіки роботи спеціалістів Центру надання адміністративних послуг.

Також було ухвалено декілька рішень, що стосуються комунальної сфери міста. Було надано матеріальну допомогу містянам на встановлення індивідуального опалення у зв’язку з децентралізацією опалювальної мережі в Марганці за заявами, які надійшли раніше. Також на засіданні визначено дату початку опалювального сезону в місті, цьогоріч опалювальний сезон стартує 15 жовтня.

Було порушено питання стосовно перенесення в інше місце кіосків, розташованих на вул. Торговельній навпроти магазину «Варус». Чотири підприємця, Казарян, Дулінов, Шмалько та Хільченко, написали відповідні заяви й на засіданні виконкому їм вже надали згоду на облаштування торгових точок в іншому місці - навпроти магазину «АТБ», з вимогою оформлення торгових точок в одному стилі. Ще один підприємець (Войськович) також вже написав заяву і її розглядатимуть на наступному засіданні.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ЧЕТВЕРО ТА

ПОРАНЕНО ТРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ