Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Марганецької міської ради повідомляє, що з 16 по 19 жовтня 2018 року на території Дніпропетровської області,під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуаційє. буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту, а також тренування міських органів з питань евакуації, щодо дій у разі утворення зони катастрофічного затоплення, у наслідок виникнення аварій на гідротехнічних спорудах Дніпропетровського каскаду з руйнуванням гребель Кременчуцької ГЕС та Середньодніпровської ГЕС.

Під час тренування, будуть умовно відпрацьовані питання оповіщення населення з можливим включенням електросирен та евакуації населення і матеріальних цінностей із прогнозованої зони катастрофічного затоплення. Уразі  включення електричних сирен, це означатиме попереджувальний сигнал «Увага всім!». Почувши звук сирени, зберігайте спокій і порядок. Вашому життю нічого не загрожує. Увімкніть радіо чи телевізор, уважно прослухайте повідомлення і дійте у відповідності з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо похилого віку.

Громадяни! Будьте уважними до повідомлень служб цивільного захисту населення і територій, що допоможе зберегти здоров’я  і майно.       

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ТРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ