Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На цих вихідних у Марганці пройшли цікаві масові заходи в Love-парку.

До Дня партизанської слави вокальний колектив міської ради ветеранів війни та праці «Бойові подруги» підготував концертну програму з тематичними піснями, яку запропонував відвідувачам Love-парку суботнім вечором.

Також у суботу, 22 вересня, відбувся міський велопробіг, присвячений Дню без автомобілів. У заході взяли участь близько 80 осіб. Колона велосипедистів стартувала з площі Гірницької Слави та проїхала вулицями міста до Love-парку, де й фінішувала на центральній алеї. Головна мета заходу стала пропаганда звільнення вулиць міст від потоку машин та підтримка тих, хто пересувається пішки чи на велосипеді.

23 вересня в Love-парку святкували  День осіннього рівнодення, захід підготували педагогічний і учнівський колективи міського еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді. На марганчан очікували яскраві фотозони «Щедра осінь золота», майстер-клас та показ народного обряду «Обжинки».  

На цих вихідних для жителів та гостей міста цікаві заходи запропонують працівники дитячого дошкільного об’єднання та бібліотек до свої професійних свят. Більше інформації – в афіші на нашому сайті http://marganets.dp.ua/31-golovna/2029-uvaga-svyatkovi-zakhodi-veresen-love-park