Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

8 вересня 2018 року в Марганці, в селищі Новоселівка, біля автобусної зупинки, відбулася мирна акція протесту невдоволених марганчан станом автодороги Запоріжжя – Кропивницький, на дільниці від селища Закам’янка до селища Миколаївка.

До проведення акції протесту призвела бездіяльність обслуговуючої організації Нікопольського Райавтодору та посадовців різного рівня Дніпропетровської області, які уповноважені підтримувати автошляхи в належному стані.

На акцію зібралися до трьох десятків осіб, серед них один депутат та секретар Марганецької міськради, член виконкому та заступник міського голови і десяток місцевих поліцейських. Незважаючи про анонсування в Інтернеті, повідомлення про проведення акції, представники Нікопольського Райавтодору та Дніпропетровської ОДА захід проігнорували. Ремонт дороги не розпочали, на акцію не приїхали, а телефони відключили.

Перед початком акції, розгорнулися дебати між представниками влади і мітингувальниками. Заступник міського голови А.Приймак повідомив, що з міського бюджету не має змоги фінансування дороги державного значення. Інші представники влади закликали писати листи у відповідні інстанції та не перекривати автодорогу. Після тривалих дебатів, мітингарі все ж таки дорогу перекрили, пропускаючи лише громадський автотранспорт, спецмашини і автомобілі, які рухались в край невідкладних справах (лікарню, похорони).

Час від часу, між протестуючими і водіями розгорялися суперечки, одні намагалися безперешкодно проїхати у службових справах, інші закликали їх бути свідомими і підтримати їхню акцію.

В кінці мирної акції, було прийнято рішення про вжиття негайних заходів міською владою для початку проведення ремонту аварійної ділянки дороги, з тим щоб 14 вересня о 9.00 годині знову зібратися в селищі Новоселівка і обговорити ситуацію, яка буде існувати через тиждень після проведення акції протесту.

Якщо ремонт дороги не буде розпочато, пропонується наступного дня провести повторно акцію протесту.

Нажаль, на акції не були присутні депутати обласної ради від Марганця або їхні помічники, так само, як від депутата ВР В. Дідича та жодної політичної партії.  

 

ГО «Мій Марганець»