Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Під час минулих місцевих виборів, марганчани обрали нову владу в особі міського голови О. Жадько і депутатів міськради. Виборці сподівалися, що з приходом нових людей життя в місті зміниться на краще, зникне корупція, будуть створені нові робочі місця, інвестори будуть вкладати великі кошти в нове виробництво, а малий бізнес отримає довгоочікувану підтримку міської влади, але…дива не сталося.

Цього разу на найближчій сесії Марганецької міськради, буде застосована спроба від О. Жадько, разам з «своїми» депутатами знищити або підім’яти під себе частину малого бізнесу в Марганці. Мова йде про виділення десяти земельних ділянок під кіоски, біля магазину «Варус».

Історія з цими кіосками розпочалася ще в 2013 році. Тоді мер міста О. Бідняк вирішив не надавати в оренду власникам кіосків земельні ділянки. Власники кіосків, не на жарт, запанікували, оскільки  могли позбутися свого єдиного і основного місця роботи, та коштів на утримання своїх родин.

Згодом, з’явилася таємна пропозиція від мера, щоб отримати землю потрібно заплатити йому готівкою, що і було зроблено. Підприємці отримали нові договори оренди земельних ділянок з терміном дії до 2018 року.

Наразі ситуація повторюється, причому з приходом до влади О. Жадько, договори оренди земельних ділянок під кіоски почали видавати в основному… аж на один рік. Робота цих кіосків, та ін. викликає в деякій мірі суперечливу оцінку. Нібито хтось здійснює торгівлю в нічний час доби або забороненим товаром. На сьогодні така думка не має офіційного підтвердження від численних контролюючих органів.  

Припинення оренди земельних ділянок під кіосками, призведе до їх закриття, звільнення з роботи десятки офіційно працевлаштованих робітників, зменшення надходження податків з офіційної заробітної плати та оплати за оренду земельної ділянки. Додатково, закриття кіосків збільшить супер прибутки великим торгівельним мережам зареєстрованим в офшорах на далеких островах. Надзвичайно багаті, стануть ще багатшими, а підприємці Марганця, які ледь жевріють, стануть банкрутами.

Я бачу шлях вирішення  цього непростого питання. Меру і депутатам на черговій сесії потрібно надати дозвіл на оренду земельних ділянок під кіоски на 15-20 років, з тим щоб у майбутньому ніхто не тягнув з них хабарі, не залежно від того хто прийде до влади, а підприємцям компенсувати хоч в такий спосіб значні витрати на реконструкцію кіосків.

Разом з тим, зобов’язати власників кіосків зробити їхню реконструкцію за єдиним планом, щоб вони мали привабливий, естетичний вигляд, встановити,  де необхідно, лавки та урни. При цьому, в договорі оренди передбачити пункт про надання можливості орендарю земельної ділянки здавати її в суборенду, з тим щоб у разі продажу кіоску, новий власник не бігав з хабарами по владним кабінетам і не «вирішував» питання про нову оренду, за місце під торгівельну точку.

Чергова сесія розставить крапки і покаже, хто насправді обіцяв працювати в інтересах свого міста, а не на свою власну кишеню.

ГО «Мій Марганець»

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ОДНОГО ТА

ПОРАНЕНО ТРЬОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ