Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Крадіжки металобрухту в Марганці не нове явище, як і по всій Україні. Але серед цих крадіжок є найбільш зухвалі і слугують викликом нашому суспільству, мова йде про крадіжки на кладовищах.

Нещодавно у  Марганці, а саме у Максимівці, волоцюги обікрали до 30 могил на місцевому кладовищі.

Максимівка не має промислових об’єктів, автобаз, депо та інших металоємних підприємств. Саме селище Максимівка, досить невеликий населений пункт, тому  єдине місце де волоцюгам і жебракам можна розжитися металобрухтом – є кладовище. Неподалік кладовища знаходиться і мало відома фірма «МАК-КОН», власником якої є колишній підполковник міліції, голова громадської організації «Спілки ветеранів правоохоронних органів» Володимир Кондратович, який організував підпільний пункт прийому металобрухту.

Володимир Кондратович обраний депутатом до Марганецької міськради, від «Опозиційного блоку», як і мер Марганця О. Жадько. В знак подяки своїм виборцям, колишній підполковник вирішив підзаробити в досить аморальний спосіб – скуповує хрести, огорожі, таблички, надгробні тумби  поряд з місцевим діючим кладовищем.

У минулому році були викрадені металеві огорожі гаража місцевого ТОВ «Атлант», які «випадково» знайшли на території підприємства депутата-міліціонера Кондратовича, але справу було зам’ято поліцією  і все стихло.

Наразі, знову поліцейські, які приїхали на виклик, «випадково» знайшли тепер «чорний крам»  з місцевого кладовища, а саме з 30 могил, і знову в народного обранця Володимира Кондратовича.

Чим закінчиться ця справа? Абсолютно нічим, поліція своїх не чіпає, як кажуть в народі «Ворон ворону око не виклює».  

Два роки тому, підполковник міліції Кондратович був погорів на незаконному спилюванні дерев по вул. Єдності, що стало предметом розслідування місцевою поліцією, але діло успішно заглохло. Місцеві депутати, члени депутатської комісії 4 з 6 проголосували про висловлення недовіри голові комісії Володимиру Кондратовичу. Але з ініціативи О. Жадько та більшості депутатів,  це рішення продажними депутатами не було підтримано і Кондратович до цього часу залишається головою депутатської комісії, діяльність якого завжди прикриває О. Жадько.

 

Ветерани правоохоронних органів, невже ви не знаєте, кого ви обрали своїм керівником? Чому ви його не переобрали? Чи, виходить, що ви там всі такі?

 

Марганчанам в подальшому слід обережно відноситись до свого вибору, а саме місцевих депутатів, невже це самий достойний ваш обранець, невже не могли обрати кращого? Чим ви думали? На що надіялися?   

Активісти марганецького осередку «Стоп Корупція» контролюють перебіг подій.

Віра Омельченко