Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Сьогодні, у середу 22 серпня, відбулось 42-е засідання Марганецької міської ради. На порядку денному сесії стояло лише одне питання: «Про надання згоди на добровільне приєднання Новокиївської сільської територіальної громади Томаківського району Дніпропетровської області до територіальної громади Марганця».

Перш ніж винести проект рішення на розгляд депутатів, міський голова О. Жадько, її заступники, представники бюджетних установ і профільних відділів виконкому відвідали громадські слухання, котрі проводилися у селах Новокиївці, Добрій Надії та Іллінці.

Результатом заходу стала підтримка жителями вищезгаданих територій ініціативи – увійти до складу Марганецької ОТГ. Це надасть ряд суттєвих переваг і жителям району, і, звісно ж, марганчанам. Депутати сільради також розглянули це рішення та проголосували за приєднання до міста.

Розглянувши лист Новокиївського сільського голови від 21 серпня 2018 року № 281, враховуючи рішення 23-ї сесії VІІ скликання Новокиївської сільської ради Томаківського району Дніпропетровської області від 21.08.2018 року № 359-23/VІІ «Про  надання згоди на добровільне приєднання Новокиївської сільської територіальної громади Томаківського району Дніпропетровської області (сіл Новокиївка, Новокам’янка, Вільне, Добра Надія, Іллінка) до територіальної громади міста Марганця Дніпропетровської області», керуючись ч. 5 ст. 81, пунктом 31 розділу IV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада вирішила надати згоду на добровільне приєднання Новокиївської сільської територіальної громади до Марганця.

О. Жадько звернулася до присутніх у залі депутатів і представників громадськості, керівників бюджетних установ та підприємств з проханням допомагати представникам Новокиївської громади в питаннях отримання соціальних пільг та вирішенні будь-яких питань.

                          

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ