Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

9 серпня о третій годині ночі група реагування Нікопольського міжрегіонального відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області отримала від чергової пульту централізованого спостереження сигнал тривоги з охоронюваного об’єкту – котельні на території середньої школи, яка розташована у м. Марганець.

Вже вкотре сигналізація поліції охорони в Дніпропетровській області рятує від злочинних посягань. Цього разу технічні засоби охорони допомогли зберегти майно освітнього закладу.

Як повідомляє Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, прибувши на місце спрацювання сигналізації, поліцейські блокували об’єкт та почали ретельно обстежувати прилеглу територію. Під час обстеження приміщення співробітники поліції охорони помітили пошкоджене вікно та затримали правопорушника, який знаходився всередині. Під час затримання у місцевого жителя 1984 р.н. був вилучений ніж.

На місце події було викликано слідчо–оперативну групу Марганецького відділення поліції ГУНП. Слідчі з’ясовують обставини події для винесення належного процесуального рішення.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ  ВБИТО  ОДНОГО  ТА

ПОРАНЕНО  ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ  ЗСУ