Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

7 серпня 2018 р. у приміщенні Марагнецького виконкому відбулися збори небайдужих жителів міста Марганець з представниками місцевої влади.

На зборах були присутні майже 200 осіб, до яких не з’явилася на зустріч мер міста Олена Жадько. Працівники виконкому спочатку повідомили, що вона несподівано… захворіла, а пізніше повідомили іншу причину… що вона терміново поїхала у відрядження.

Отже, початок зустрічі розпочався з брехні, як і подальше зібрання.

Присутні в залі зазначали, що містом керують «заробітчани», які проживають не в Марганці, і не мають у нашому місті свого коріння. Долю пасажирських перевезень визначають особи, яких ви ніколи не побачите в громадському транспорті, всі вони пересуваються власними автомобілями, яких мають, навіть, не один на сім’ю.

О. Жадько свої обіцянки, щодо переходу на монетизацію  всіх пільговиків міста, традиційно не дотримала, по простому, в черговий раз набрехала. Після такого запровадження нових правил, незрозумілих та невирішених питань стало ще більше.

Під час слухань з’ясувалось, що звіт, щодо пасажирських перевезень у Марганці, робило нікому невідоме підприємство під фактичною назвою (РОГА І КОПИТА), яка не має взагалі дозволу займатися вказаною діяльністю. Але 100 тис. грн. з бюджету… зникло, комусь в кишеню.

Найближчим часом відбудуться повторні громадські слухання жителів Марганця з місцевими чиновниками, для вирішення вкрай важливого питання, на передодні настання навчального року та несприятливих умов.  

Закликаємо небайдужих марганчан наполегливо відстоювати свої права, інакше будете потерпати від незручностей, платити за пересадку на інший маршрут, під пронизливим осіннім вітром та дощем.