Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

3 серпня, приблизно о 17.00 в Нікополі сталася масштабна ДТП за участю декількох транспортних засобів.

ДТП сталася за горбатим мостом в районі шостої школи. Проїжджаючі мимо люди жахалися, дивлячись на дві пом'яті машини, велосипед на землі, розкидані на асфальті фрукти і шматки заліза, швидку допомогу і автобус з пасажирами на узбіччі.

Винуватцем ДТП став водій "Мерседеса", який рухався в бік горбатого мосту. Перед ним їхав «Ланос», а перед «Ланосом» - літній велосипедист. «Ланос» став пригальмовувати, дозволяючи велосипедисту віддалитися. «Мерседес» пішов на обгін. Задів «Ланос», збив велосипедиста, після чого його стало носити по всій дорозі.

У цей момент до зупинки старого хлібозаводу під'їжджав 123-й автобус, який прямував у бік НЗФ. «Мерседес», що виїхав на зустрічну смугу, спочатку вдарив його в передню частину, а потім в задню.

Серйозно постраждав літній велосипедист. За словами очевидців, дідусь, що віз в ящику фрукти, сильно вдарився головою і отримав відкритий перелом ноги. Його підкинуло в повітря і віднесло на кілька метрів.

Сам водій «Мерседеса», на ім'я Андрій, житель мікрорайону Жуковського (тепер уже вулиця Княжа) розповів, що їхав не на своєму автомобілі. Віз сусіда, а також свою вагітну дружину і куму. Рухався у бік горбатого мосту зі швидкістю до 60 кілометрів. У якийсь момент у автомобіля рвонуло колесо, і саме через це його стало носити по всій дорозі, і було скоєно наїзд на велосипедиста, а потім сталося зіткнення з автобусом.

Також Андрій повідомив, що після ДТП його вагітна дружина потрапила в лікарню. У лікарні і потерпілий - пенсіонер, що їхав на велосипеді. Андрій каже, що його дуже хвилює доля дідуся: він хотів провідати його ще вчора, однак через з’ясування всіх обставин ДТП, що тривали до пізнього вечора, не встиг. Але він обов'язково провідає і допоможе, чим зможе. Крім того, він повинен відшкодувати збитки "Мотодор", чий автобус був пошкоджений (а це близько 20 тис. грн.).

Слідство ще триває. Офіційну версію поліція поки не оголошувала.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ