Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Нещодавно, на своєму сайті Марганецька міська рада опублікувала статтю про благополучну установку нових енергоефективних пластикових вікон в раках проекту - "БібліоДім" Бібліотека ім. Островського. ОСББ Палацовий 1.

На які було виділено 150 тис. грн. з міського бюджету. Але як ви самі бачите на фото енергоефективності як і правил установки нуль !!! Вікна встановлені в старі, гнилі, криві дерев'яні рами яким 60 років! А як вам шедевр з дошкою?) Але в бібліотеці ще цікавіше, покладена цегла на дерев'яне підвіконня,  а на нього вікно,  щоб не міняти вже замовлені не за розміром вікна, не гідроізоляції, не відливу. і в перший же сильний дощ бібліотеку затопило, а під вікнами електроконветори, і в сезон коли їх включать вода потрапить, замкне і пожежа!!!

Але до міської влади претензій немає, їх так само обманює як і нас наш голова Генадій Госсе. А до влади є величезна ПРОХАННЯ!!! Відреагувати на все побачене і прочитане, на що витратилися гроші виділені з міського бюджету, і 15тис. гривень мешканців нашого ОСББ. Відреагуйте поки тепло і можна ще все виправити, щоб взимку не вийшло так що всі люди голосували за цей проект яких більше тисячі, не приходили в міськвиконком і не питали чому у них дме з вікон в під'їзді, чому в бібліотеці холодно сиро та грибок на вікнах і укосах, і чому ви не відреагували.

А все так сумно, тому що наш голова Генадій Госсе прийняв рішення ставити нові вікна в старі дерев'яні рами, хоча люди були проти, а багато і взагалі не знали про таке геніальне рішення! А мотивував він тим, що нам не вистачить грошей на вікна з правильним розміром і установкою, і що влада на таких проектах лише піариться, а виділяють копійки!!!

В принципі, тут і так всім все зрозуміло, економив він заради свого шкурного інтересу і максимального відкату! За його словами "Галіон" запросив багато грошей, "Завод вікон" тільки по передоплаті, і тут починається найцікавіше.

Виявляється у нас в місті крім них більше немає жодного магазину або дилера, що продає і встановлює пластикові вікна, і з його слів, нам нічого не залишається як звернеться до підрядника без прізвища, без імені, без магазина в якому можна дізнатися про його вікна і ціни, і взагалі,  він з Дніпра!

І тут виявляється що цей наш невідомий рятівник, який погодився встановити вікна за такі копійки, товариш нашого Генадія !!! Як вам многоходовочка від Генадія?)) Думав він над нею напевно, аж цілий рік, як тільки в проекті перемогли, але це не дивно, він у нас розумом і кмітливістю ніколи не виділявся.

Але до підрядника питань немає, адже Генадій його переконав, що мешканці і працівники бібліотеки згодні на таку установку. Сподіваємося нас почує міська влада.

З повагою, мешканці ОСББ Палацово 1. І ще думаю працівники бібліотеки до нашого прохання приєднаються.

Житний Антон

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ