Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради 17 липня було ухвалене рішення про оголошення проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування у м. Марганці та затверджено нові паспорти автобусних маршрутів міських регулярних перевезень.

Свої пояснення з цього питання надав заступник міського голови Андрій Приймак

    - Андрію Вікторовичу, розкажіть, будь ласка, на коли оголошено конкурс і коли пасажирам очікувати змін у русі міського транспорту?

    - Виконавчим комітетом прийняте відповідне рішення та оголошено конкурс на перевезення пасажирів міським автомобільним транспортом загального користування на 7 вересня 2018 року. До проведення конкурсу будуть діяти всі ті маршрути, які є на сьогодні.

    Після укладання договорів з переможцями конкурсу маршрути зміняться. Вони будуть дещо коротші й матимуть іншу назву, проте по суті будуть наближені до відомих марганчанам кільцевих «А» та «Б».

    - Які маршрути було затверджено замість кільцевих?

    - Це маршрут «Міська лікарня – Залізничний вокзал», котрий рухатиметься вулицями Київською та Єдності, а також  «ВГРЗ – Держбуд» - через вулиці Лермонтова, Гідності та Єдності.

    Крім того, один з маршрутів заїжджатиме на вулицю Проектну біля Love-скверу. З цією метою там змонтують дві нові зупинки.

    - Новина викликала широке обговорення в соціальних мережах. Чи Вам цікава думка марганчан?

    - Уважно за ним слідкую. Бачу, що людей турбує те, що нововведення можуть викликати незручності. Можу запевнити, що все зроблено для того, аби людям було комфортно.

    - Які нововведення цьому сприятимуть?

    - Ми плануємо замінити автобуси невеличкого розміру на більший транспорт – на 22 місця. Це дозволить розвантажити трафік, підвищити комфорт і безпеку.

    Додатковою вимогою до конкурсантів стало обладнання всіх автобусів GPS-навігацією, щоб в режимі реального часу бачити, чи дотримується водій графіка руху, коли він буде на тій чи іншій зупинці.

    Ще одна важлива умова – наявність у перевізника до 50% автобусів для осіб з інвалідністю, а також аудіо- та візуальної інформації для людей з відповідними вадами.

    - Кожного жителя міста цікавить, чи планується підвищення вартості проїзду?

    - Зважаючи на те, що маршрути стануть коротшими за ті, які є сьогодні, з’явиться можливість навіть зменшити вартість проїзду.

    

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

 ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ