Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Марганця О. Жадько в усіх підконтрольних їй ЗМІ вихвалялася, що 2018 рік стане визначним для колективів шкіл №7 та №9, а також для ДЮСШ №1.

Вона проголосила, що вже розпочато капітальні ремонтні роботи, котрі триватимуть протягом року і перетворять старі будівлі у сучасні енергоефективні заклади освіти та дозвілля.

http://marganets-rada.dp.ua/ua/1471-shkola-mae-nadikhati-a-ne-dratuvati

Але що показує реальність, до цих пір в школах №7 та № 9 так і не розпочато капітальні ремонтні роботи.

Ще в червні було анонсовано ремонт будівлі школи №7, як завжди ми бачили красиву презентацію та чули обіцянки про те, що 1 вересня школярі Максимівки та Закам’янки повернуться вже до відремонтованого та сучасного закладу навчання.

До початку навчального року лишився один місяць, а школа №7 перебуває в жахливому стані, у добавок до цього,  дах школи був відкритий, і гроза неодноразово заливала будівлю, що ще більше погіршило її стан. Зі слів місцевих жителів, ремонтні роботи вже тривалий час не ведуться, бо, зі слів робітників немає фінансування, і їх перевели на інші об’єкти.

Такою була школа до обрання мером Марганця О. Жадько

А так виглядає зараз, коли мером стала О. Жадько

Місцеві жителі с. Максимівки та Закам’янки кажуть, що школу взагалі можуть закрити, так як дах відкритий і через дощі, стеля прогниє, що погіршить її стан і збільшиться сума витратів, а фінансування як не було, так і не буде.

Школу №9 теж «підготували» до ремонту, з класів діти та вчителі повиносили всі меблі та шкільне обладнання, але обіцяний капітальний ремонт так і не розпочинався. На сьогоднішній день школа №9 нагадує пустку.

Постає багато питання, що робити батькам та вчителям,  де будуть навчатися їхні діти, куди їм йти 1 вересня?

Де обіцяна реконструкція школи?

Як бачимо, нинішня місцева влада на чолі з О. Жадько за підтримки депутатів від Опозиційного блоку, Батьківщини, Укропу та частини перебіжчиків від інших партій, можуть лише розкидатися гарними словами та кормити людей обіцянками!

А час до 1 вересня невпинно спливає...

ГО «Мій Марганець»

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

 ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ТРЬОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ