Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

30 липня о 9.00 громадські активісти та місцеві мешканці, які не задоволенні відміною кільцевих маршрутів зібралися біля виконкому в сквері Т. Шевченка, щоб звернутися до місцевої влади зі своїми вимогами.

Люди були дуже обурені рішенням Марганецького виконкому, адже новий нові напрямки руху автобусів не зручні та інтервал очікування  мінімальний 15-20 хв. і досягає аж до 75 хв.

Вимоги мітингувальників є слушними та зрозумілими, адже вистояти на зупинці в очікуванні автобуса такий тривалий час, під час спеки, морозу або негоди є нереальним.До того ж,  основними пасажирами є люди похилого віку та діти.

Громадські активісти зачитали  письмове звернення до міського голови О. Жадько, а учасники мітингу його одностайно підтримали. Де зазначається вимоги про суспільне громадське обговорення змін пасажирських перевезень в нашому місті, а лише потім враховуючи інтереси місцевих жителів,  перевізників та влади і прийняти обґрунтоване рішення в інтересах громади.

Прикро, що на зустріч з мітингувальниками не з’явився  Приймак та О. Жадько, з ініціативи яких і було прийняте рішення з порушенням умов конкурсу, що обурило марганчан.  

На мітингу були присутні декілька чиновників виконкому, які за своїми посадовими обов’язками в цій ситуації нічого не вирішують.

Під час мітингу інтереси марганчан представляли аж 2 з 36 місцевих депутатів, інші не залежно від партії одностайно відмовлись підтримати людей в цій непростій ситуації, а тому це є наслідком нашого вибору.

Маємо те, що маємо!

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

 ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ТРЬОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ