Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

28 липня 2018 року спекотного літнього дня турбаза «Чайка» була вщент наповнена відпочивальниками, працівниками Марганецького ГЗК та їх сім’ями, загалом від 200 до 250 осіб.

Як повідомляє один з відпочивальників, після вживання алкогольних напоїв людьми, на територіЇ бази сталася неочікувана трагедія,  напевно, вперше в історії її існування…втопилося два чоловіка, працівники Марганецького ГЗК.

За попередньою інформацією, одного утопленика вдалося дістати відразу та відправити до міської лікарні, де він і помер, іншого постраждалого водолази знайшли  на наступний день.

На місце трагедії відразу приїхало керівництво Марганецького ГЗК та відправило всіх відпочивальників службовими автобусами до міста, окрім працівників шахти 9-10, які не зважаючи на умовляння начальника шахти, і трагедію, яка сталася у них на очах, категорично відмовились покидати територію турбази «Чайка», і продовжили далі весело проводити своє дозвілля.

Маємо сподівання, що керівництво Марганецького ГЗК надасть офіційні пояснення жителям міста стосовно трагедії, яка сталася на турбазі «Чайка».

                                                                                                       очевидець О. Корнієнко

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

 ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ