Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

17 липня 2018 р. пройшло позачергове засідання виконкому де було розглянуто 4 проекти рішень. Всі вони стосувались маршрутних перевезень.

Було вирішено без конкурсу продовжити з паном Рубелєм на п’ять років договір, якому, тільки одному, виплачують компенсацію на перевезення пільговиків. Згідно закону договір повинен укладатися тільки після проведення конкурсу. Але в цьому випадку, влада вирішила зробити як завжди, тишком-нишком.

А ще прийняте рішення відносно зміни мережі та графіку перевезень. В результаті чого, тепер у нашому місті не буде звичних кільцевих маршрутів А, Б.

Це рішення вже набрало чималого розголосу в мережі інтернет та й не тільки. На шпальтах Марганецького пабліку «Типичный Марганец» з’явилась публікація стосовно цього:

«Увага!!!
Марганецьким виконкомом скасовані Кільцеві маршрути… Замість Кільцевих маршрутів вводяться у дію нові:

Маршрут #7 «ВГРЗ — Держбуд» у прямому та зворотньому напрямках. Цей маршрут буде обслуговуватися 4-ма автобусами. Інтервал руху між цими автобусами — минимальний 20 хв., середній 40 хв., великий 60 хв. і більше. У над пікові години (час проїзду на роботу, школу і дитячий садок та зворотньо) інтервал руху 40 хв.

Маршрут #8 «Міська лікарня — Залізничний вокзал» у прямому та зворотньому напрямках. Цей маршрут буде обслуговуватися 3-ма автобусами. Інтервал руху між цими автобусами — мінімальний 15 хв., середній 35 хв., великий 55 хв. і більше (аж до 75 хв. у вечірній час після 18-00 год.). У над пікові години інтервал руху 35 хв.

Ось що значить у Жадько (далі рос.) чёткие транспортные перевозки…

Шановні марганчани нас очікує чергове «покращення» від команди Жадько, тепер у пасажирських перевезеннях. Це повний колапс! Нові маршрути «розірвані» (більше не буде Кільцевих). Частини міста з «Держбуд» до «Лермонтова», з «Гідності» до «Лермонтова» більше не зв’язані одним маршрутом. Тобто доведеться пере сідати з одного на інший, що вдвічі збільшить час проїзду та його вартість.

Нові маршрути почнуть працювати з середини серпня місяця поточного року"

 

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ  ВБИТО  ОДНОГО  ТА

ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ