Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Бігборд із зображенням дівчини, миючої підлоги і написом: «Нікопольчанка очима поляків», - викликав бурхливі обговорення.

А тепер стало відомо ще й те, що на ньому використано крадене фото.Принаймні, так стверджує Катерина Панова. Дівчина заявляє, що на фотографії з ганчіркою саме вона.

Як коментує сама Катерина: «Виявляється, я тепер на бігбордах, рекламую ідею залишатися працювати в Нікополі. Злодюжки - агентсво "Колорит" і Нікопольський завод феросплавів.

Прикро за нікопольчанок, яких лякають мною. Я-то живу в Майамі, в будинку з басейном і підстриженим газоном. І у мене свій бізнес - ні, не прибирання, а сайт для тих, хто іммігрував або хоче іммігрувати в США (Рубік).

Я знала про ці плакатах вже пару тижнів. І шукала адвоката, який взявся б судиться з цими ідіотами. Поки не знайшла. Будь ласка, порекомендуйте. Я якраз зараз в Києві, так що можу особисто підписати всі довіреності.

Ніякого згоди використовувати моє зображеня я не давала. Так само як і польський Newsweek.

Навіть якщо це малоперспективна справа, я готова вкластися в те, щоб покарати цих злодюжок. Тому що це не можна так залишати. Буде цим хлопцям неприємно - інші, може, побояться красти. Якщо вийде відсудити щось, буду рада віддати гроші на благодійність - наприклад, в фонд Пігулки».

 

Джерело: Говорящий Никополь