Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Вбивство 13-річної дівчинки, яке сталося 4 липня в Нікополі, сколихнуло всіх. 

Більшість людей відчувають страх і співчуття до загиблої дитини та її батьків. Але деякі намагаються збагатитись на людському горі, використовуючи ситуацію в корисливих цілях.

Неповнолітня нікопольчанка звернулася в правоохоронні органи і заявила, що піддалася нападу з боку чоловіка. Нібито вона йшла по вулиці і говорила по телефону, коли на неї напав незнайомець і почав чіплятися. Масу сил, засобів і часу витратила поліція на опрацювання інформації, наданої дівчиною.

Правоохоронці провели велику роботу і в результаті з'ясували, що ніякого нападу не було. Дівчина все вигадала, бажаючи отримати 20 тисяч, обіцяні за допомогу в затриманні вбивці Лізи.

Крім того, в соцмережах з'явилася фейкова інформація про те, що є підозрюваний у вбивстві. Ця інформація є недостовірною! У поліції її не підтверджують і закликають любителів танцювати на кістках зупинитися! Такі дії ведуть лише до затягування слідства. Правоохоронці даремно витрачають час і сили, які зараз на вагу золота. А справжній вбивця залишається на волі.

Не витрачайте час правоохоронців своїми злими жартами і розіграшами. Якщо не можете допомогти, хоча б не заважайте!

Джерело: Говорящий Никополь