Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

5 липня поблизу табору «Великий Луг» у воді було виявлено тіло 13-річної дівчинки зі слідами насильницької смерті.

Як повідомляє Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області, неповнолітня дівчинка перебувала у розшуку з 4 липня. Для її пошуку були задіяні працівники всіх підрозділів поліції, гелікоптер, кінологи, волонтери й небайдужі мешканці міста.

За попереднім висновком судово-медичної експертизи смерть дівчинки настала від 6-ти ножових поранень. Факту зґвалтування не було зафіксовано. Поліція вживає усі заходи, аби розкрити даний злочин.Триває слідство. Вже відкрито кримінальне провадження за ч. 2. ст. 115 (умисне вбивство). Вбивці загрожує позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Поліція Нікополя звертається до всіх, хто володіє будь-якою інформацією, за допомогою в затриманні особливо небезпечного злочинця, в першу чергу, до всіх автомобілістів, чиї машини оснащені відеореєстраторами. Якщо ви проїжджали 4 липня з 13.00 до 18.00 по вулиці Першотравневій або вулиці Рижикова у напрямку до зони відпочинку і дитячого табору «Великий луг», будь ласка, зателефонуйте по одному з телефонів: 0933933900, 0507551522, 0666474289. Дзвонити можна цілодобово!

Також поліція звертається до людей, які в зазначений період часу перебували поруч із зоною відпочинку або табором і помітили щось підозріле.

Будь ласка, не ігноруйте цей заклик. Відгукніться! Це допоможе поліції швидше знайти звіра, який вбив з особливою жорстокістю ні в чому не винну дитину і на даний момент становить реальну загрозу всім.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

 ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ