Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Невідомі риють землю в пошуках «скарбів» у районі Червоногригорівки. 

А саме - залізної руди і феромарганцю на насипах колишніх шахт. Людей турбує навіть не стільки той факт, що обкрадають надра землі, а те, що варварським способом знищується посадка.

Вперше копачів біля Червоногригорівки помітили 26 червня. На місце розкопок приїхали два депутата і заступник голови громади, було викликано поліцію, вони склали протокол. Однак, на наступний день копачі з'явилися знову, тільки свої роботи розгорнули в іншому місці - подалі від людських очей.

Ця подія, за словами місцевих, навіть не була внесенав ЕРДР, що викликає у людей підозру в змові поліції і зловмисників. Копачі намагаються працювати в саму спеку, коли стомлені сонцем селяни не виходять на вулицю. Діяльність розгорнули серйозну, використовують екскаватор, КАМаз.

Приїжджають на Део і чорному джипі з охороною. Як справжні господарі життя, не переймаються нічим - знищуючи посадку, пробивають шлях для своєї техніки.

Місцеві жителі, припускають, що «ноги ростуть» з «Екозавода» (тому що здобуте потрібно десь перетрусити і промити), але це лише припущення.

Люди дуже сподіваються, що будуть вжиті заходи, але і самі сидіти склавши руки не збираються.

Джерело: Говорящий Никополь

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ  ВБИТО ЧОТИРЬОХ ТА

ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ