Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

23 червня жителі селища Закам’янка в Марганці вийшли на мітинг. Люди організували страйк через погані дороги.

Була перекрита дорога, яка йде на Нікополь, люди ходили по пішохідному переходу, блокуючи проїзд транспорту.

Марганчани незадоволені станом дорожнього полотна, вони кажуть, що протягом довгого часу зверталися до місцевої влади, щоб та посприяла ремонту ділянки траси Н-23, але все марно.

Через жахливий стан дороги великовантажні та інші транспортні засоби їдуть по самому краю дороги, збивають людей. Дітям неможливо дійти до зупинки. І це місцевих жителів турбує найбільше. Вони неодноразово перекривали трасу гілками, камінням, а сьогодні зважилися на кардинальні заходи і вийшли на дорогу самі, влаштувавши своєрідний флешмоб.

Акція викликала масу обурень з боку водіїв, тому що кожен поспішав по своїх справах. Але учасники акції стояли на своєму і нікого, крім машин швидкої допомоги не пропускали.

Через деякий час приїхав Володимир Ефомов - директор Нікопольської філії райавтодору, і повідомив, що в четвер, 21 червня був здійснений об'їзд проблемних ділянок доріг, а вже в понеділок, 25 червня, розпочнеться ремонт траси Н-23 в районі Закам’янки. Повіривши обіцянкам Єфімова, люди зняли блокування дороги. Сподіваємося, що так воно все й буде.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ  ВБИТО ОДНОГОТА ПОРАНЕНО

ЧОТИРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ