Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Визначено переможців обласного дитячого талант-фесту «Z_ефір». Журі відібрало 43 найкращі номери, 17 з яких – мають перші місця.

Обласний талант-фест «Z_ефір» стартував у березні цього року. Його учасниками стали майже 20 тисяч дітей від 5 до 16 років. До доленосного другого туру дійшли понад 1,4 тисяч хлопчиків та дівчаток.

Серед переможців, які отримали перші місця з вокалу  – Олександра Гасанова з Марганця.

«Дуже рада, що стала учасницею цього талант-фесту. Він допоміг мені вдосконалити свою майстерність. Раніше просто співала та не замислювалася над рухами. А це важливо. Моя мрія – заспівати з якоюсь рок- або джаз-групою», – поділилася переможниця Олександра Гасанова.

Переможці в інструментальному жанрі – інструментальний ансамбль «Веселі малі» з Марганця

Нагородження переможців відбулося на сцені театру опери та балету в Дніпрі. 

«Абсолютно всім фіналістам вручили фірмові статуетки «Z_ефір». Володарі перших місць отримали різні подарунки – від сертифікатів на фотосесії та запис пісень у студіях до екшн-камер та безпровідних навушників. А ще – безкоштовні путівки до дитячого табору «Перлина Придніпров’я». Без уваги не залишилися і керівники творчих колективів. Для них – дипломи», – розповіла член журі, радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Обласний дитячий талант-фест «Z_ефір» планують провести вже за рік.