Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Українське відділення Transparency International регулярно складає рейтинг найпрозоріших українських міст. Потрапити в рейтинг має можливість кожне місто, яке звернеться за рекомендаціями до організації.

У свіжому рейтингу прозорості українських міст 1 місце зайняв Маріуполь, зсунувши з п'єдесталу Львів. В організації зазначили, що місцевою владою Маріуполя були введені рекомендації Transparency International, щодо поліпшення ситуації з прозорістю. Саме тому місту вдалося зайняти першу сходинку в рейтингу.

При складанні рейтингу враховується прозорість використання бюджетних коштів, проведення тендерів та укладання договорів. Також враховується відкритість місцевої влади щодо громадян. Всього враховується 91 показник в різних сферах діяльності місцевої влади.

Самими прозорими містами є Маріуполь і Покров, вони краще впоралися з рекомендаціями Transparency International, зайнявши 1-е і 2-е місця відповідно. Слідом за Львовом на 4-му місці опинився Дрогобич з 60,2 балами. Він посунув вниз Кропивницький і Житомир, які на початку року були в трійці лідерів. У обласних центрів справи з прозорістю виявилися гіршими, ніж у багатьох невеликих міст. Наприклад, Київ займає лише 10 місце, Дніпро знаходиться на 20-му місці, Харків - на 45-му місці, а Одеса - на 47-му. Знайти своє місто в рейтингу прозорості можна на офіційному сайті організації.

Марганець у цьому рейтенгу посідає 72-ге місце.

Джерело:МАРГАНЕЦКИЙ ОЧЕВИДЕЦ