Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У ГО «Прихист» звернулися підприємці з міста Марганця з проханням допомогти їм у висвітленні їх конфлікту з місцевою владою.

За словами підприємців, їм не продовжують оренду на землю для магазинів і ларьків, хоча раніше це не було проблемою. Люди звинувачують у такій ситуації заступника мера Марганця, нікопольця Андрія Приймака. За розпорядженням виконкому вже демонтовані кілька малих архітектурних форм, яким не продовжили терміни оренди землі, деяких підприємців відключили від електропостачання.

Сім'я Новохатько, яка й звернулася в організацію «Прихист», вже подала в суд на виконком, який видав рішення про демонтаж їхніх кіосків і магазину.

Приймак А., стверджує, що у всіх підприємців, чиї кіоски підлягають демонтажу, немає дозволів на ведення торгівлі, термін оренди їм не продовжують в тому числі і в зв'язку з тим, що в жовтні 2017 року підлітки, які придбали в магазині підприємця Новохатько алкоголь, після його вживання були госпіталізовані до Марганецької міської лікарні.

Підприємці ж стверджують, що адміністративний протокол повністю сфабрикований, що алкоголь неповнолітнім не продавали, ніякого отруєння не було, а постраждалі підлітки –  підставні люди.

Мета всієї цієї ситуації, на їх погляд – відібрати бізнес будь-яким способом, більш того, Володимир Новохатько впевнений, що Приймак діє в змові з ДТЕК Дніпрообленерго і відключає його магазини від мереж електропостачання незаконно.

Будемо сподіватись, що суд поставить крапку у цій непростій історії. Разом з тим, виникає питання, чому міська влада зайнялася ліквідацією кіосків лише на Ворошилівці, а в інших районах все законно?

 

Джерело: ГО «Прихист»

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ