НОВИНИ МІСТА

14 по 16 травня в м. Дніпро на стадіоні Вищого училища фізичної культури «Олімпійські резерви»  відбулись фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед учнів закладів професійної освіти з легкої атлетики, в яких взяли участь команди з 10 регіонів України (120 учасників).

Команду Дніпропетровської області представляли 12 спортсменів, які навчаються в професійних закладах області, з яких по одному – з Професійно-технічного училища № 2 та Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій, а також 10 спортсменів з Марганецького професійного ліцею. Очолив команду дніпропетровчан старший тренер збірної, керівник фізичного виховання МПЛ Юрій Степанович Коркач.

Змагались юнаки та дівчата з різних легкоатлетичних видів спорту: естафета; біг на 100, 400, 800 та 1500 м; стрибки; штовхання ядра. За результатами всіх змагань переможцями спартакіади в загальному заліку стала команда Дніпропетровської області – І місце, на ІІ місці – команда Сумської області, на ІІІ місці – Рівненська область.

Перемогу спортсмени Дніпропетровщини здобували в запеклих змаганнях. Високі результати ними буквально виборювались. Так результат естафети «4 по 100» вирішила одна доля секунди, яка поставила команду наших дівчат на ІІ місце (поступились  перемогою команді Сумської області).

Кожен спортсмен вклав всі свої сили в загальну перемогу. Особливо відзначились марганчани: Лачинов Станіслав, Гроза Оксана, Гав`язова Лілія, Григор`єва Альона, Фартухов Євген, Ладигіна Анастасія, Коваленко Вікторія та інші. Молодь нашого міста ще раз довела, що вони в Україні одні з найкращих! Марганчани вміють здобувати перемоги в спортивних змаганнях і прославляють не тільки рідне місто, а й   Дніпропетровщину. А спорт дарує їм наснагу на шляху підкорення життєвих  вершин.