Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

2018 рік проходить під гаслом Нової української школи. Тому Міністерство освіти і науки України  за мету ставить  виконати 3 завдання:

  • підтримати та навчити вчителів;
  • створити новий освітній простір;
  • привести в школи сучасні технології.

Щодо підготовки вчителів

  1. МОН України запущено дистанційний курс на платформі EdEra для вчителів, які будуть працювати в 1-х класах
  2. Проведено тренінги з підготовки тренерів, які проводять очні сесії з педагогами. Підготовлені тренери працюють на базі майданчиків в інститутах післядипломної педагогічної освіти, а також по області в містах та селищах. 
  3. У червні-жовтні 2018 р. планується провести курси-тренінги для вчителів іноземної мови, фізкультури, образотворчого мистецтва та музики, які будуть працювати в 2018-2019 н.р. з першокласниками, та для заступників директорів з НВР в початковій школі.
  4. В бюджеті на 2018 рік закладено кошти (близько 54 млн. гривень) на створення освітньої онлайн-платформи, де розміщуватимуться інтерактивні матеріали для вчителів та учнів.  Розглядається можливість обладнати на рівні кожної області модельні центри в школах. Фактично, це клас, повністю обладнаний мультимедійними матеріалами – від інтерактивних дощокдо планшетів для дітей. 

Стосовно нового освітнього середовища.

У проекті бюджету на 2018 рік закладено 1 млрд гривень на закупівлю обладнання для перших класів по всій Україні, адже вони навчатимуться відповідно до реформи Нова українська школа.  

МОН України  проведено  переговори з Благодійним фондом «The LEGO Foundation», яким буде надана допомога з розширення спектру  пізнавальних методик, які використовують вчителі для навчання дітей у молодшій школі. Так, перші класи отримають набори "Шість цеглинок" для кожного учня та по набору "LEGO Play Box" на кожен такий клас. Це матеріали, які допоможуть дітям з кожної української школи опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. 

З виступу начальника відділу освіти Валентини Кострикіної