Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

12 травня 2018 року м. Марганець відвідав народний депутат України Олександр Вілкул. 

Оголошень стосовно приїзду ніде не було. Все відбувалося дуже швидко. Небайдужі активісти, учасники АТО і патріоти, дізнавшись про приїзд, захотіли зустріти та поспілкуватися з любителем руського миру. 

Даний захід проходив в будівлі клубу «Дніпро». Серед прихильників скандального депутата були: керівник партії «Опоблок» в місті Марганець, вона ж секретар і заступник мера — Міняйло Ірина, депутати міської ради від тієї ж партії — Долгорук Вікторія, Кондратович Володимир, Матвєєва Яна, Ситник Анатолій, Хлєбникови Володимир і Дмитро.

(див:https://www.facebook.com/OleksandrVilkul/videos/1753612928064180/?hc_ref=ARRA-fncMAbq8-tKBa2z1sKX_uX0HGAFSgKrxmKhN-MycgLZ2hQTa7UwLpG8esg3kLo&fref=nf)

Історія поставить крапки… Чи міг подумати Вілкул і його прихильники, як через 4 роки кардинально зміниться ситуація в Україні, і що його численні прихильники Партії регіонів без оглядки швидко переметнуться в нинішні провладні партії. Включаючи чинного мера О. Жадько та її заступників. А тому можна стверджувати, що в Україні ніяких політичних партій не має, існують тільки політичні проекти для дерибану бюджету та власного збагачення політиків усіх рівнів.

 

 

ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ