Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У Марганці, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з 9-ї години розпочалися пам’ятні заходи в різних мікрорайонах міста.

Урочисті мітинги пройшли на місцях поховань воїнів по вул.Нікопольській та у с. Максимівка, до яких долучилися колективи школи № 7, НВК № 5 і жителі приміських районів Марганця.  

О 10.00 розпочався загальноміський мітинг, який традиційно проходить на меморіалі «Вічний вогонь» по вул. Єдності. Марганчани всіх поколінь вшанували пам’ять визволителів хвилиною мовчання й трикратним залпом, а також поклали квіти до меморіалу на знак глибокої поваги до подвигу визволителів.

Під час заходу пролунали тематичні вокальні й поетичні твори у виконанні учасниць ансамблю міської ветеранської організації «Бойові подруги», солістів та акторів відділів культури й освіти Марганецької міської ради Назара Кучугурного, Олени Кобець, Олександра Багаутдінова, Марка Прасола та учнів 5 класу школи № 11. По завершенні урочистої частини відбувся поминальний молебень, який  відслужили настоятелі місцевих храмів.

У сквері ім. Т. Шевченка була організована робота польової кухні, де можна було скуштувати смачну кашу з чаєм, приготовану в справжніх казанах під відкритим небом.

 

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ

ТА П’ЯТЬОХ ПОРАНЕНО