Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

План розвитку міста Марганець передбачає активну участь в його обговоренні депутатів міської ради, місцевих партійних організацій, громадських активістів і просто небайдужих марганчан, так повинно бути в ідеальному варіанті, але нажаль не в нашому місті.

Всім зрозуміло, що для підтримання в належному стані транспортних магістралей міста пріоритетним завданням є ремонт на головних вулицях Марганця.

На справді ж все відбувається, найчастіше, навпаки. Цього року, вольовим рішенням  було виконано капітальний ремонт вулиці Будівельної в селищі Максимівка. Вулиця Будівельна до цього мала асфальтове покриття і його стан був набагато кращій чим вулиці Гідності (Куйбишева) та Київської в районі зупинки Молодіжна. При цьому, вулиці в районі Ворошиловка (Короленка, Лазо, Грибоєдова, частина Кубанської, Космонавтів) взагалі, з моменту забудови, не мали ніколи твердого покриття.

Разом з тим, міська влада чомусь проігнорувала здійснити ремонт головних вулиць міста та тих, які взагалі твердого покриття ніколи не мали, а зробили капітальний ремонт другорядної асфальтованої вулиці на околиці Максимівки.

Ось і виходить, що кожного дня череда місцевих корів залюбки йде по рівній дорозі, з радістю споглядаючи на дорожню розмітку та знаки…

ГО «Мій Марганець»

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ