Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Днями, поблизу перехрестя головних вулиць міста Центральна та Лермонтова, була розміщена політична реклама від «Опозиційного блоку» на білборді, який належить Державній службі з надзвичайних ситуацій України.

Поява політичної реклами за державний кошт є невипадковою, оскільки мер Марганця О. Жадько раніше очолювала міську організацію «Опозиційного блоку», очільником якої пізніше стала її кума – секретар міської ради Міняйло І.І..

Даний перебіг подій є невипадковим, адже на подібне самоуправство без дозволу зверху, жодний місцевий чиновник самостійно не наважиться. Такі події дають припустити про зв’язок Президента України, засновника цієї політичної партії, та як наслідок, синхронне голосування у ВР України БПП «Солідарність» і «Опозиційного блоку».

У Марганці мер міста фактично очолює «Опозиційний блок», «Відродження», «Укроп», «Батьківщину» та новостворений «Наш край». На майбутніх виборах, для багатьох несвідомих марганчан, це буде гарантія залишити при владі тих, хто довів місцевих жителів до підвищення цін на комунальні послуги, продукти харчування, мізерні пенсії, неякісну медичну реформу, відсутність миру та багато іншого, про що вони ведуть розмови в себе на кухні.

Слід додати, що іншим політичним партіям, які не входять до інтересів мера міста, розміщення політичної реклами  в Марганці категорично ЗАБОРОНЕНО!

Андрій Петров

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ

ТА ЧОТИРЬОХ ПОРАНЕНО