Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Наприкінці 2015 р. Дніпропетровська обласна рада та Дніпропетровська обласна державна адміністрація подарувала мешканцям міста Марганець підмітально-прибиральну машину.

23 лютого 2017 р. на 21-й сесії Марганецької міської ради, міський голова Жадько і заступник міського голови Приймак переконали депутатів міської ради підтримати продати автомобіль спеціального призначення (вакумно підмітально-прибиральна машина), тому що вона зовсім не потрібна місту і на ній ніхто не зможе їздити…

Місцеві активісти не погодилися з таким рішенням і почали оскаржувати дії посадових осіб міської влади. Прокуратура звернула увагу нацей факт і порушила кримінальну справу та наклала арешт на комунальне майно територіальної громади.

Завдяки принциповій позиції прокурора Дніпропетровської області Матвійчука Віктора Володимировича, заступника прокурора Дніпропетровської області Черкашина Юрія Олексійовича і прокурора Нікопольської міськрайонної прокуратури Сідорова Сергія Миколайовича вдалося зберегти майно територіальної громади, і вже на пасхальні свята з неї зняли арешт, і вона почала працювати на вулицях міста.

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ

ТА ДЕВ’ЯТЬОХ ПОРАНЕНО