Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

8 квітня 2018 р. у темний час доби, Марганець знаходився на межі масштабної аварії. Власники житла, в яких встановленні стабілізатори електричної напруги, почули відчутну зміну в роботі приладів, які стабілізують електричну напругу в будинках та квартирах. 

Електрична напруга в мережі знаходилась на вкрай небезпечній позначці 290В, замість 220 В.

Звернення жителів міста на гарячу лінію диспетчера ДТЕК 0 800 500 444 не надав упевненості, щодо негайної стабілізації напруги в електричній мережі міста.

Диспетчер повідомив, що значне підвищення напруги в електричній мережі Дніпропетровської області пов’язане з … Пасхальним святом, так як великі споживачі електроенергії (заводи, фабрики, підприємства) на свята не працюють, а тому і збільшилась напруга в мережі, яка повинна знизитись у наступні робочі дні.

Новина звісно невтішна, адже всі жителі Марганця стали заручниками відсутності централізованого державного управління у галузі енергетики України, внаслідок чого всі електричні прилади, які будуть працювати,  вийдуть з ладу, або просто ЗГОРЯТЬ. 

Така тривожна і небезпечна ситуація, може призвести, навіть до займання електричних приладів та виникнення численних пожеж.

Довести в судах, завданні збитки, які виникли внаслідок підвищення напруги в електричній мережі, майже нереально, а тому ми всі є заручниками приватизації олігархами електричних мереж України.

І ВИХОДУ З ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ – НЕ МАЄ!!!

ГО «Мій Марганець»

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

П’ЯТЬОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ