Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Справа про махінації з харчуванням у дитсадках та школах Нікополя свого часу була у всіх на слуху, а потім розмови дещо вщухли. Однак, процес триває. Продовжується слідство, яке веде Паламаренко К.С.

У березні відбулось судове засідання, на якому розглядалося клопотання слідчого про надання доступу до договорів з додатками на постачання продуктів харчування до навчальних закладів освіти за 2017 рік, які знаходяться в розпорядженні відділу освіти і науки України Нікопольської міської ради. Інформація про це знаходиться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Без втручання Феміди вищезазначене питання правоохоронцям владнати не вдалось, адже відділ освіти відмовився давати доступ. Суддя Борисова Н.А, яка розглядала справу, клопотання слідчого ухвалила. Зазначається, що ухвала оскарженню не підлягає і що у разі не надання доступу будуть проводитись обшуки з метою отримання і вивчення необхідних слідству документів.

З тексту ухвали можна дізнатися подробиці самої справи про махінації з харчуванням дітей. А саме:16 листопада 2017 року Нікопольським ВП ГУНП у Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України у  відношенні невстановлених службових осіб відділу освіти Нікопольської міської ради, які здійснили привласнення грошових коштів, виділених на закупівлю продуктів харчування для навчальних закладів протягом 2017 року.

Встановлено, що в 2016 та 2017 роках відділом освіти та науки Нікопольської міської ради, за результатами проведених процедур відкритих торгів в системі публічних закупівель «Прозорро» було укладено 18 договорів на постачання продуктів харчування до навчальних закладів освіти м. Нікополя на загальну суму 15 млн. грн.

Відповідно до укладених договорів, було передбачено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених законом. Допускалася зміна ціни за одиницю товару не більш ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.

Проте, службові особи відділу освіти та науки Нікопольської міської ради, діючи на користь постачальників, умисно протягом 2017 року складали додаткові угоди до укладених договорів, в яких збільшували ціну продуктів за одиницю в межах суми договору за рахунок зменшення кількості продуктів харчування.

Так, службовими особами було незаконно збільшено ціну продуктів харчування, що постачаються протягом червня 2017 року:

  •  відповідно до додаткових угод ціна на цибулю виросла з 4,08 грн. до 9,63 грн. за 1 кг за рахунок зменшення кількості цибулі з 21 980 кг до 9 312 кг. Дорожчання цибулі склало 236%;
  •  відповідно до додаткових угод ціна на моркву виросла з 5,42 грн. до 12,78 грн. за 1 кг за рахунок зменшення кількості моркви з 22 830 кг до 9 682 кг. Дорожчання моркви склало 235,8%;
  •  відповідно до додаткових угод ціна на картоплю виросла з 5,77 грн. до 15,07 грн. Дорожчання картоплі склало 315,9%. ;
  •  відповідно до додаткових угод ціна на яблука виросла з 7 грн. до 26,61 грн. Дорожчання яблук склало 380%.  

Таким чином, ціну продуктів харчування протягом року було збільшено від 10 до 380 % за одиницю за рахунок зменшення кількості продуктів, що постачаються до шкіл і дитячих садочків міста.

Джерело: Говорящий Никополь