НОВИНИ МІСТА

Чемпіонат світу з авіамодельного спорту, який пройшов нещодавно в США виявився надзвичайно вдалим для наших земляків!

Україну на чемпіонаті представляли вихованці Михайла Серебрякова – тренера з Марганця. Команда брала участь в двох категоріях – юніори (до 18 років) і спортсмени. За перемогу у дорослій категорії боролися постійні учасники чемпіонатів Європи та світу Денис Жарія і Дмитро Седнєв.

А також новачок – Владислав Клименко. Останній брав участь в чемпіонаті ще і як юніор. Саме він зайняв перше місце в змаганнях, ставши чемпіоном світу з авіамодельного спорту серед юніорів.

Жарий Денис в особистій першості посів 7-е місце, а Седнєв Дмитро - 15-е. Владислав Клименко у дорослій категорії став 13-м.

У командному заліку наші земляки опинилися 4-ми.

За відгуками учасників чемпіонату світу, в української команди – бездоганно побудовані моделі з відмінними льотними характеристиками.

Джерело: Говорящий Никополь