Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Довідка:

Найбільшими акціонерами ПАТ, за даними МГЗК на 31 грудня 2016 року, є компанії Couttenmax Holdings Limited, Mosfilia Investments Limited і Humax Enterprises Limited, що володіють по 23,89% ПАТ кожна, а також Fianex Holdings Limited (всі - Кіпр), у власності якої знаходиться 24% акцій. Тобто, кіпріотам належить 95,67 % Марганецького ГЗК, решта 4,33 % іншим, які нічого не вирішують.

Гості з далекого Кіпру (фактичні власники ГЗК) мають намір вкласти 435 млн. грн. на будівництво цеху із переробки шламів марганцевої руди в навколишніх балках (шламовідстійниках).

19 березня 2018 року, було схвалено угоду, за якою підрядник зобов’язується виконати увесь комплекс робіт з будівництва нового цеху з переробки шламів марганцевої руди. Проект будівництва цеху знаходиться ще в стадії розробки, дата завершення розробки проекту не повідомляється.

Можна припустити, що у разі введення в майбутньому цеху в експлуатацію, будуть створені нові робочі місця, збільшаться надходження  до бюджету, а основний прибуток, як і раніше, буде залишатися на далекому Кіпрі, у власників Марганецького ГЗК.

Як каже народне прислів’я,  міні вершки (Кіпр), а тобі (марганчанам) корішки.

 

Анатолій Дрок