НОВИНИ МІСТА

10 березня 2018 року відбувся чемпіонат області зі спортивної гімнастики серед дівчат. Вихованці Марганецької дитячо-юнацької спортивної школи № 1 зайняли за результатами змагань перше командне місце. На другому місці команда з Покрову, на третьому – з Павлограду.

В особистій першості чудово показали себе вихованці марганецьких тренерів Олени Березюк та Анатолія Лутчина, Альони Шатунової, Валентини Шпачинської.

Третє місце за програмою майстра спорту посіла Єлізавета Пелипець, перше місце за програмою кандидата у майстри спорту – Аліна Гавриш, третє місце за програмою кандидата у майстри спорту - Дар’я Балашова. За програмою першого розряду перше місце зайняли Марина Адрушко, Катерина Новікова, друге місце - Єлізавета Дзюбенко та Еріка Артамонова.

За програмою другорозрядників золото здобули Михайлік Ольга, Вечірко Аделіна та Медведєва Марія. Срібло з третього розряду здобула Мала Вероніка.

Спортсмени не зупиняються на досягнутому, готуючись до наступних змагань.