Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Нікопольці, в порівнянні з нашою 100 мільйонною АФЕРОЮ з продажу 240 км труб нікопольських тепломереж, МАРГАНЕЦЬКА ситуація виглядає «дитсадковим розіграшем». Дійсно, все-таки і фігурує там нещасних 3 мільйони. Однак, в сусідньому місті ведеться ПОВНОЦІННЕ КРИМІНАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО – з обшуками, з вилученням документів, з призначенням декількох експертиз, з проведенням ПОВТОРНОЇ оцінки проданого майна.

Ось рішення суду про вилучення документів в ТОВ «АЙ ТЕМС 08»:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/70381512.

Нагадаю, ця комерційна структура купила не тільки Марганецькі тепломережі. У Нікополі ТОВ «АЙ ТЕМС 08» також не мала конкурентів при покупці міських тепломереж.

Однак, у Нікополі досі ніякого кримінального провадження не відкрито – ведеться тільки розгляд в Господарському суду Дніпропетровської області за позовом прокуратури про визнання продажу тепломережі НЕЗАКОННОЮ.

У Марганці до продажу тепломереж і котельного обладнання має відношення заступник міського голови Андрій Приймак. Це наш земляк, колишній депутат Нікопольської міської ради від партії «Громадська сила».

Мені довелося в 2016-2017 роках працювати з Андрієм Приймак в Громадській наглядовій раді. Цілий рік він фактично саботував роботу цього органу громадського контролю, а в березні минулого року разом з дев'ятьма іншими «членами» вийшов зі складу ОНБ, створивши передумови для РОЗГОНУ Громадської наглядової ради (див:

https://www.facebook.com/groups/1277481439033287/permalink/1279266025521495/).

Мабуть, і на посаді заступника Марганецького міського голови Андрій Приймак не забуває про свої уподобання.

Ось рішення суду про накладення на нього штрафу в сумі 1861 гривні за злісну неявку на допит до прокурора:http://reyestr.court.gov.ua/Review/71671780.

Хочеться сподіватися, що і в Нікополі прокуратура і суд займуть БІЛЬШ активну позицію в питанні ДОКУМЕНТУВАННЯ афери з продажу міським тепломереж.

P.S.: http://marganets-rada.dp.ua/…/94-vikonavchij-kom…/262-prymak

Громадська спілка "НІКОПОЛЬЦІ"