Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З приходом весни, коли розтанув сніг, марганчани можуть спостерігати за купою «мін», які залишають після себе собаки, особливо це помітно на подвір’ї біля багатоповерхових будинків, клумб, скверів та парків міста. 

Марганчани-собаководи мають низьку, далеку до європейської, культуру, а тому не прибирають собачі екскременти, якими забруднюють все довкілля та дитячі майданчики, від чого, у першу чергу, потерпають наші діти. 

Власники тварин несуть велику відповідальність за своїх улюбленців, тому зобов’язані після них прибирати та викидати фекалії в урну, адже це становить реальну загрозу здоров’ю і довкіллю.

В одному грамі собачих фекалій мешкають 23 мільйони кишкових бактерій. У людському організмі вони можуть спричинити спазматичний біль, кишкові розлади і проблеми з нирками.

За отруйними властивостями собачі екскременти прирівнюють до нафти і хімікатів. Вони забруднюють ґрунти і воду. Понад 40% домашніх тварин заражені гельмінтами (82 різновиди), 32 із яких можуть паразитувати у людині, а потрапляють вони в організм через заражений ґрунт.Найбільш небезпечні собачі нечистоти для дітей та людей із зниженою опірністю організму.

Власник собаки, який не прибрав фекалії за собакою на вулиці, в транспорті, підїзді, парку, клумбі, загрожує штраф 850-1700 грн. Не каратимуть тільки власників собак-поводирів.

Тому гуляти з собаками треба у віддалених або спеціально відведених місцях, про що повинна подбати міська влада. Задамо собі питання: «Скільки осіб у Марганці притягнуто до адміністративної відповідальності за всі роки існування незалежної України?». Відповідь буде однозначна «ЖОДНОГО!!!».

Тобто, проблема в Марганці існує, а винних осіб, як завжди не має.

Прибирати собачі екскременти варто не лише для краси вулиць, чистого взуття і приємного запаху, а, насамперед, задля нашого з Вами здоров'я.

ГО «Мій Марганець»