Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На минулих виборах міського голови Марганця, О. Жадько найбільше з усіх кандидатів вдалося переконати марганчан в тому, що саме вона здатна навести порядок з дорогами в місті.

Минуло три роки, але щедрі обіцянки не виконуються. Так, наприклад, вулиця Київська, в районі зупинка Молодіжна, нагадує – руїну, 100 метрів дорожнього покриття, внаслідок бездіяльності міської влади, перетворилися на випробувальний полігон для транспортних засобів.

У влади Марганця, є всі можливості виконати тимчасовий ямковий ремонт з мінімальними витратами. З сотень тонн асфальтового покриття, знятого з вулиці Єдності, потрібно не більше 1,5 тонни, щоб засипати найбільші ями на проблемній дільниці вулиці, і питання буде успішно вирішено до належних погодних умов з тим, щоб в подальшому виконати якісний ремонт. Внаслідок децентралізації, бюджет міста значно зріс, але через неефективну роботу нинішньої влади, в місті панує повна розруха.

На відповідальні посади не призначено жодного господарника (лише вчителі та юристи), а тому вони систематично не справляються зі своїми службовими обов’язками, з причини відсутності належних знань і досвіду, разом з тим продовжують постійно і безпідставно отримувати захмарні премії в розмірі 350 процентів щомісяця.

У підсумку, можна сказати, що О. Жадько і її заступники не є корінними жителями Марганця, і їх пов’язує з нашим містом лише прагнення НАЖИВИ.

ГО «Мій Марганець»

ДОБА В ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ