Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Коли в місті Марганці були вибори, марганчани обрали мером О. Жадько. Вона сформувала свою команду  та призначила нових людей на відповідні посади, з метою покращити життя марганчан та зробити його більш комфортним і безпечним для проживання.

На минулих вихідних, погода в місті була досить сприятлива для відпочинку. У цей час, в центрі міста, біля  Палацу культури гірників, міського суду, прокуратури, зненацька впало величезне дерево. Тільки чудом, ніхто не постраждав, ні люди, ні транспортні засоби.

Впродовж багатьох років у Марганці існує проблема зі станом зелених насаджень. Деякі з них, навіть, є ровесниками нашого міста а тому є аварійними і сухостійними.

Як бачимо, міський голова цим не переймається, що дає підстави вважати, що і призначені нею нові «спеціалісти» неналежним чином виконують свої посадові обов’язки. А тому марганчанам лишається надіятись тільки на ЧУДО, що від падіння наступного дерева, знову ніхто чудом не постраждає.

P.S. Дану проблему можна вирішити швидко і при мінімальних затратах! Адже, не є секретом, що сотні марганчан і десятки малих підприємств опалюють приміщення дровами.

Міській владі необхідно обстежити старі дерева і розпочати їхню ліквідацію.  Для цього створити відповідну спеціалізовану бригаду робітників з комунального підприємства. Які порізавши дерева на необхідні розміри, продавали б зацікавленим покупцям, впевнений, що відбою від них не буде. Таким чином, новостворена бригада цілком може існувати за рахунок самоокупності і навіть приносити прибуток підприємству.

Тож, для вирішення цього питання, потрібно лише бажання!

ГО «Мій Марганець»

В ЗОНІ АТО  ЗА ДОБУ ВБИТО ОДНОГО ТА

ПОРАНЕНО ТРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ